Výlet na Kleť a do Českých Budějovic

Autor Duben 4th, 2018

Předposlední dubnový víkend se zúčastníme Setkání jihočeských pionýrských oddílů v Českých Budějovicích. Čekájí nás dva nabité dny – výstup na Kleť, prohlídka observatoře, rytířské soutěže, divadelní představení, šifrovací hra, diskotéka a v neděli oblíbená lasegame. Více informací a přihláška níže.

Kdy: 21. – 22. dubna 2018

Sraz: v sobotu 21.4. v 8:30 na vlakovém nádraží v J. Hradci

Návrat: v neděli 22.4. v 15:13 na vlakové nádraží v J. Hradci

Cena: 350,- Kč
V ceně je zahrnuta doprava, vstupné, ubytování, sobotní večeře a nedělní snídaně.

Program: Po příjezdu do ČB se ubytujeme v Divadle u Kapličky, následovat bude odjezd autobusem do Holubova. Odtud výstup na Kleť, prohlídka observatoře a rozhledny. Po sestupu přesun na zříceninu Kuklov, kde budou připraveny rytířské soutěže. Večer divadlo – Pošťácká pohádka, šifrovací hra a diskotéka. V neděli návštěva laser game.

S sebou: Svačinu a pití na sobotní den, spacák, karimatku, pláštěnku, kapesné (v neděli se zastavíme v rychlém občerstvení), kraťasy, tričko a sálovou obuv na laser game, kopii kartičky zdravotní pojišťovny, průkazku s fotkou (např. na autobus) – pokud máte.

Přihlaste se do středy 18.4.2018 na schůzkách nebo Lence Malé – tel.: 777 295 478,e-mail: lenka.urmanova@gmail.com                                              
Přihlaste se včas, počet míst je omezen!

Přihláška ke stažení ZDE

Tento článek byl publikován v Středa, Duben 4th, 2018 v 20:03 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.