Ledová Praha – Víkend plný zábavy a dobrodružství!

Autor 7 února, 2024

Představte si: Praha v únorovém závoji, ale nám to nevadí! Smějeme se, hrajeme a objevujeme krásy hlavního města spolu s naší Pionýrskou skupinou. Ledová Praha byla víkendem plným dobrodružství a zábavy, které nám budou ještě dlouho vykukovat z úsměvu na tváři.

Naše dobrodružství začalo v pátek, kdy jsme se po strastiplné cestě vlakem vydali do pražského aquaparku Šutka. Vstoupili jsme do tropického ráje uprostřed zimy a nechali se unášet proudy vodních skluzavek jako praví vodní dobrodruzi.

Sobota nás přivedla do světa zemědělství, ale ne na poli, nýbrž do Zemědělského muzea. Prohlédli jsme si staré traktory, naučili se, jak se obdělávala půda v minulých dobách, prohlédli si expozice o rybářství, myslivosti či výrobě potravin. Poté jsme zamířili do Galerie České televize, kde jsme se cítili jako skutečné hvězdy při natáčení vlastního pořadu. Ale televizní sláva nebyla všechno, co jsme zažili! Navštívili jsme také Muzeum Policie ČR, kde jsme si mohli vyzkoušet policejní práci v minulosti i současnosti a na závěr si vychutnat ukázku pravého policejního zásahu. Den jsme zakončili návštěvou Mořského světa, kde jsme se ponořili do podmořských hlubin plných fascinujících tvorů.

Neděle byla pro nás sladkou tečkou za naším výletem. Navštívili jsme pražskou Zoo v Troji, kde jsme obdivovali širokou paletu zvířat z celého světa. Od slonů po gorily, od lachtanů po tygry – všichni nás přivítali svým vlastním způsobem.

Celý víkend byl plný smíchu, dobrodružství a nových zážitků. Bylo nás dvacet odvážlivců a deset statečných průvodců. Ale když jsme se v neděli večer vraceli domů, byli jsme o desítky zážitků a vzpomínek bohatší. Ledová Praha nás zahřála svým kouzlem a ukázala nám, že i v zimě se dají prožít nezapomenutelné chvíle. Takové jsou výpravy s naší skupinou – plné dobrodružství, smíchu a kamarádství. Už se těšíme, Praho, až tě zase navštívíme!

Tento článek byl publikován v Středa, 7 února, 2024 v 22:18 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.