Víkend v Barbielandu

Autor 1 listopadu, 2023

Podzimní prázdniny jsme jako obvykle strávili na Klepáku. Tedy vlastně v Barbielandu.

Po příjezdu jsme se ubytovali v Domě snů a pak jsme se seznámili se všemi obyvateli růžového světa. Po obědě nás čekala řemesla, vyráběli jsme maňásky z ponožek a tvořili z dřevěných špachtlí. Pak jsme potkali všechny možné Barbie – doktorku, krasobruslařku, učitelku, hasičku… Všechny se chystaly na večerní party u Barbie. My jsme byli také pozvaní a abychom nepřišli s prázdnou, vyrobil každý oddíl pro Barbie dárek. Na party se Barbie stala strašná věc – její nohy byly najednou ploché a na stehnech se jí objevila celulitida. Naším úkolem pak bylo zjistit, jak Barbie z těchto nesnází pomoct. Museli jsme vyluštit několik šifer a v cíli na nás vybafla šílená Barbie, která nám poradila, že se musíme vydat do skutečného světa. Druhý den jsme Barbie pomáhali získat dopravní prostředky, aby se tam dostala.


Mezitím v Barbielandu vypukla vzpoura Kenů. Zabrali si pro sebe dům snů a z Barbielandu udělali Kenland. My jsme se pak spolu s nimi snažili zabrat co největší území v Barbielandu. Večer jsme si užili odkrývačku s pohádkovými postavami a ještě před spaním jsme se zasmáli u Partičky v podání vedoucích.
V neděli jsme Barbie pomohli zorientovat se ve skutečném světě a pomocí pantomimy jsme předváděli různá slova. Následovala závěrečná hra, kdy jsme za pomoci obrázkových nápověd oběhli různá místa v Barbielandu.

A jak příběh skončil? Barbie s Kenem se usmířili, v růžovém světě je přece místo pro všechny. Jen té naší Barbie se v tom skutečném světě zalíbilo natolik, že se v něm rozhodla zůstat.   

Tento článek byl publikován v Středa, 1 listopadu, 2023 v 22:33 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.