!Aktuální informace k akcím a táborům – aktualizováno 26. 5.

Autor 12 března, 2020

Vážení přátelé, rodiče, milé děti,

vzhledem k aktuální situaci a vyhlášení Nouzového stavu dne 12. 3. 2020, na který jsou navázána další opatření, jsme nuceni zrušit či přesunout některé z plánovaných akcí:

  • 21. 3. – Fotografický workshop – přesun 6. června 2020 (viz samostatný článek)
  • 5. – 7. 6. – Republikové setkání Pionýrů v Brně – zrušeno

Pravidelné středeční schůzky budou obnoveny 20. května, viz vedlejší příspěvek.

Letní tábory BUDOU!

Jistě jste v médiích registrovali zprávy, že letní tábory se uskuteční. A nejinak tomu bude i v našem případě – oba běhy letního tábora Klepákův mlýn se uskuteční.

V současné době průběžně kontaktujeme všechny rodiče a zjišťujeme, zda stále trvá zájem o účast na táboře a zjišťujeme některé další informace, které jsou pro nás v současné chvíli důležité.

Rovněž čekáme na výklad některých pravidel a podmínek, která pro letní tábory pro letošek nastavilo Ministerstvo zdravotnictví. O případných změnách v podobě letošních táborů Vás budeme včas informovat.

Prosíme rodiče, kteří se rozhodli, že své dítě letos na tábor nepošlou, aby nás o tom informovali co nejdříve.

V tomto týdnu budeme rozesílat informace k průběhu tábora a platební údaje. Pokud by vám informace nedorazily do konce tohoto týdne, do 31. 5., kontaktujte nás!

Tento článek byl publikován v Čtvrtek, 12 března, 2020 v 21:23 a byl zařazen do složky Nezařazené. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.