Blíží se Ledová Praha 2017 – Plno

Autor Leden 6th, 2017

První výprava letošního roku je tady! A již tradičně se jedná o akci Ledová Praha, která se uskuteční o pololetních prázdninách. V našem hlavním městě si užijeme procházku po památkách, návštěvu výstav a muzeí a samozřejmě nevynecháme ani oblíbený bazén. Podrobnější informace a přihlášku ke stažení najdete v článku! S přihlašováním neváhejte.

Datum konání: 3. – 5. února 2017

Sraz: v pátek 3. února v 14.25 na vlakovém nádraží v J. Hradci

Návrat: v neděli 5. února v 18.05 na vlakové nádraží v J. Hradci

S sebou: spacák, karimatku, jídlo a pití na pátek, kopii kartičky pojištěnce, plavky, teplé oblečení a boty na pochodování po Praze, malý batůžek, přiměřené kapesné. Pokud máte nějakou průkazku s fotkou a věkem (např. průkazku na autobus), vezměte si ji s sebou.

Cena: členové skupiny 450,- Kč, ostatní 600,- Kč

Strava a ubytování v Praze budou zajištěny. Čeká nás návštěva muzeí, výstav, bazénu a mnoho dalšího… Z důvodu kapacity ubytování je omezený počet míst, přihlaste se proto včas!

Přihlášky doneste do 25. ledna na schůzky nebo se přihlaste Lence Malé – tel. 777 295 478, e-mail lenka.urmanova@gmail.com
V případě zrušení účasti na akci po 30. 1. Vám budeme účtovat poplatek ve výši cestovného (jízdenky na vlak budeme kvůli místenkám kupovat předem).

Oficiální stránky akce: http://www.ledovapraha.cz

Přihláška ke stažení ZDE

Tento článek byl publikován v Pátek, Leden 6th, 2017 v 09:49 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.