Boj Harryho Pottera se zlem aneb 1. běh 2018

Autor 16 července, 2018

Prvních čtrnáct dnů prázdnin uplynulo jako voda a 1. běh tábora na Klepákově mlýně už je u konce. Letos jsme se ponořili do světa Harryho Pottera a společně s jeho kamarády jsme mu pomohli přemoci síly zla.

Po celou dobu tábora jsme při táborových hrách pomáhali hlavním hrdinům. Podařilo se nám uchránit Kámen mudrců před Pánem zla, zabránit jeho znovuzrození v Tajemné komnatě, dále jsme pomohli vysvobodit nevinného Siriuse z Azkabanu, s naší pomocí se Harry probojoval Turnajem tří kouzelníků, podařilo se nám ubránit zlé Dolores Umbridgeové, byli jsme svědky smrti Albuse Brumbála, našli a zničili jsme všechny viteály a nakonec se nám podařilo porazit Voldemorta a všechny jeho Smrtijedy. 

Pro ty kreativnější z nás byly přichystané i nějaké rukodělky. Každý měl možnost udělat si spoustu krásných výrobků při řemeslech, jako shambala náramky, motýlky, přívěsky z paracordu, plecháčky a další.

Všichni táborníci soutěžili i mezi sebou v rámci svých kategorií v devíti různých sportech. Mezi ně patřil hod granátem, běh do vrchu, střelba lukem a vzduchovkou, přespolní běh, biatlon, taneční podložky a opičárna. Vrcholem vzájemného soupeření pak bylo celkem pět turnajů v netradičních kolektivních sportech – ringu, vybíjené, kinballu, brannballu a především nově v mudlovském famfrpálu.

Naučili jsme se i některé tábornické dovednosti jako je vázání uzlů, stavění ohňů, něco málo z topografie a spoustu dalších.

Jako každý rok jsme si udělali půldenní procházku na skálu jménem Hradisko. Každý, kdo chtěl, si zde mohl zkusit slaňování.

Nechyběli samozřejmě ani cestičky odvahy, táboráky, tábornická stezka a diskotéka.

Na konci tábora se jako Harryho nejlepší pomocníci ukázali členové 4. oddílu, kteří celou táborovou hru vyhráli. I ostatní samozřejmě dostali pěkné a hodnotné ceny. Tábor si užilo více než 90 dětí všech věkových kategorií.

Napsala: Martina

Tento článek byl publikován v Pondělí, 16 července, 2018 v 20:08 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.