Klábosilův noční přesun aneb pozvánka na dobrodružnou výpravu!

Autor Září 15th, 2016

První říjnová páteční noc nás již tradičně zavede do okolí Černovic, kde se uskuteční již 24. ročník Klábosilova klabosillnočního přesunu. Jak již název vypovídá, jedná se o noční pochod, kdy jsou skupiny vysazeny na neznámém místě a jejich úkolem se vrátit zpět na základnu. Během tohoto návratu hledají stanoviště, kde na ně čekají různé úkoly či kvízové otázky.

Vzhledem k náročnosti výpravy (skupiny čeká minimálně 15 km trasa převážně po polních a lesních cestách) je akce určena pouze pro účastníky starší 10 let a i ti starší by měli zvážit, zda dokážou trasu absolvovat. Více informací a přihláška v článku!

Sraz: v pátek 7. října 2016 v 18:00 na vlakovém nádraží v J. Hradci

Návrat:  v sobotu 8. října 2016 v 10:35 na vlakové nádraží v J.Hradci

Akce se koná v okolí Černovic u Tábora, čeká nás noční pochod s plněním úkolů. Délka trasy: 15 – 20 km. Po návratu dostaneme večeři, zajištěno je ubytování v chatkách. Určeno pro účastníky od 10 let.

S sebou: Teplé oblečení, pořádné boty na pochodování nejen po cestách, velkou svačinu, baterku, tužku a papír, šátek, pláštěnku, spacák, karimatku, kopii kartičky zdravotní pojišťovny.

Cena: 150 Kč

Přihlaste se do středy 5.10. Lence Malé – tel.: 777 295 478, e-mail: lenka.urmanova@gmail.com

Přihláška ke stažení ZDE

Tento článek byl publikován v Čtvrtek, Září 15th, 2016 v 13:05 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.