Kleť, soutěže, laser game a mnohem víc!

Autor Duben 25th, 2018

Naši další výpravu jsme tentokrát strávili v Českých Budějovicích a výšlapem na Kleť.

V sobotu po příjezdu do Českých Budějovic jsme se ubytovali na pionýrské klubovně v Divadle U Kapličky, odtud nás autobusy dopravili pod Kleť. Výšlap na rozhlednu jsme si i přes velkou námahu všichni užili. Posilněni řízky js

me se přesunuli na rytířské turnaje. Zde měly děti možnost vyzkoušet si švihání bičem, žonglování a jiné kejklířské dovednosti, za které dokonce získali diplomy.

Po návratu do divadla na nás čekala svačina v podobě výborných hot-dogů. V rámci divadelního představení s názvem Pošťácká pohádka jsme jsem panem pošťákem Kolbabou poznali jak to na poště chodí a jaké je to být pošťákem.

K večeři jsme na posilněnou dostali palačinky a vydali se na prohlídku vodárenské věže. Pan průvodce nám na krátkém videu ukázal, jak se v historii do Českých Budějovic přiváděla voda, a jak vznikla

vodárenská věž. Před spaním byla ještě uspořádána tombola, ve které jsme každý vyhrál nějakou drobnost na památku.

V neděli jsme měli trošku naspěch, ale i tak jsme si to užili. Po snídani nás čekala oblíbená Laser game. Odtud jsme sice unavení ale nadšení odešli směr vlakové nádraží. Cestou jsme si ještě stihli koupit oběd a pak už nás čekala jenom cesta domů.

Celý výlet byl nabitý zábavou a nadšením a všichni už se těšíme na další.

Napsala: Pája Žáková

Tento článek byl publikován v Středa, Duben 25th, 2018 v 21:31 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.