Ledová Plzeň se blíží

Autor 22 ledna, 2023

Pololetní prázdniny se blíží a jejich součástí je tradičně naše účast na akci pořádané Pionýrem, Ledová města. Tentokrát se vypravíme do Plzně. Zde navštívíme celou řadu zajímavých atrakcí a institucí. Více informací a přihlášku nalezneme níže v článku.

Datum konání: 3. – 5. února 2023

Sraz: v pátek 3. února v 14.40 na vlakovém nádraží v J. Hradci

Návrat: v neděli 5. února v 18.58 na vlakové nádraží v J. Hradci

S sebou: spacák, karimatku, jídlo a pití na pátek, kopii kartičky pojištěnce, teplé oblečení a boty na pochodování po Plzni, plavky a ručník, malý batůžek, přezůvky, přiměřené kapesné. Pokud máte nějakou průkazku s fotkou a věkem (např. průkazku na autobus), vezměte si ji s sebou. Sbalte se do takového zavazadla, které zvládnete bez problémů unést. Pojedeme vlakem a následně cca 20 minut MHD.

Cena: členové skupiny 1300,- Kč, ostatní 1600,- Kč

Strava a ubytování v Plzni budou zajištěny, spát budeme v tělocvičně. Navštívíme zoo, Techmanii, bazén a mnoho dalšího… Z důvodu kapacity ubytování je omezený počet míst, přihlaste se proto včas!

Přihlášky doneste do 25. ledna na schůzky nebo se přihlaste Lence Malé – tel. 777 295 478, e-mail lenka.urmanova@gmail.com.

Oficiální stránky akce: www.ledovamesta.cz

Tento článek byl publikován v Neděle, 22 ledna, 2023 v 22:06 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.