Město dětem 2021

Autor 1 září, 2021

Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili akce Město dětem, která se konala dne 28.8.2021 v Jindřichově Hradci v parku pod gymnáziem. My jsme se usídlili u altánku, kde si děti mohly přijít vyzkoušet některé z našich stanovišť. 


Pro tento rok nebylo určené téma a tak jsme dělali stanoviště taková, aby hlavně děti bavila a něco si z nich třeba i odnesly. Cílem bylo projít alespoň 5 stanovišť, kde získaly podpisy. Poté si mohly dojít pro zaslouženou, sladkou odměnu. 
Prvním stanovištěm byly rukodělky. Děti si mohly vyrobit placky na trička nebo batůžky, často se zapojili i rodiče, kteří svým dětem rádi pomohli. Dále si mohli vybrat z různých stanovišť, mezi kterými byl například spikeball, hra s ozubenými kolečky, smart hry, bludiště nebo třeba stolní curling. 
I přes to, že nám počasí ze začátku nepřálo, akci jsme si my a doufáme, že i Vy, moc užili. Těšíme se na Vás na dalších akcích a táborech. 

Tento článek byl publikován v Středa, 1 září, 2021 v 21:46 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.