Město dětem-Zimní olympijské hry

Autor 30 srpna, 2016

Bylo jedno horké léto 32 C. Prostě ideální podmínky pro zimní olympijské hry, které jsme pořádali v parku pod gymnáziem v rámci letošního Města dětem. Měli jsme překrásnou vstupní bránu do našeho olympijského areálu, kde bylo připraveno 7 sportů a jedno řemeslo. Děti si tu mohly vyzkoušet biatlon, jízdu na saních, hod sněhovou koulí na cíl, skládání sněhuláka, hokej a curling(házení na cíl a zametání). Kdo nebyl sportovně založený, si mohl vyrobit sněhuláka z lékařské špachtle. Pokud děti splnily alespoň 4 úkoly, tak dostaly zlatou olympijskou medaili(placku).

vstupni brana

Olympiáda začala v 13:00. Ze začátku to vypadalo, že z celého Hradce se ztratily všechny děti někam k vodě.  Později se začali objevovali jednotlivci, pak skupinky, ke konci se s dětmi roztrhl pytel a byl u nás nával. Museli jsem přidělávat medaile, kterých se nakonec vydalo asi 120.

placky_olymp

Vedle našeho sportoviště je altán. V něm se scházeli výrostci, kteří tam kouřili, mluvili sprostě a nahlas pouštěli hudbu. Využili jsme je k reklamním účelům. Na altán jsme dali ceduli „REZERVACE zlobivých dětí“, aby rodiče věděli, jak mohou děti skončit, pokud se nedají k nám a pokud nebudou jezdit na Klepák :-).

PS: Děkuji všem kdo se podíleli na přípravě a kdo se zúčastnili Města dětem

 

Tento článek byl publikován v Úterý, 30 srpna, 2016 v 21:22 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.