Na Klepáku jsme cestovali v čase!

Autor Červenec 22nd, 2017

Prvních čtrnáct dní prázdnin strávilo bezmála 150 táborníků na Klepákově mlýně cestováním. A ne jen tak ledajakým. Cestovali jsme totiž v čase. Hned první večer jsme nalezli tajemnou bránu času, z které následně vystoupil Tiel´c, cestovatel z budoucnosti. Vzápětí se však brána porouchala a abychom pomohli Tiel´covi domů, museli jsme s ním procestovat celou řadu historických období.

V Egyptě jsme se stali Kleopatřinými otroky, v postapokalyptické budoucnosti bojovali se zombiemi, navštívili jsme divoký západ, pravěk, nebo století páry. Seznámili jsme se s Vikingy, Křižáky, Římany, mafiány i se všemi šesti ženami Jindřicha VIII. Zasáhli jsme do bojů 2. světové války a pomohli zmapovat Mars.
Vyzkoušeli jsme si řadu zajímavých řemesel – ptáčky z vlny, 3D magnety, malování na kameny, sádrové odlitky, fotografování nebo třeba pečení preclíků. Poměřili jsme si své síly ve sportovních turnajích – ringu, vybíjené, brännballu a kinballu. Chybět nemohly ani táboráky, diskotéka, tábornická stezka a cestička odvahy.
Za dva týdny jsme toho zvládli opravdu hodně. Nakonec se nám podařilo nalézt správné symboly pro zprovoznění brány času. Ta se následně rozsvítila a přenesla Tiel´ca zpět do budoucnosti. A nám nezbylo, než se také vypravit domů. Kdyby to šlo, prošli bychom bránou času a vrátili se o dva týdny zpět, na začátek tábora…

Tento článek byl publikován v Sobota, Červenec 22nd, 2017 v 09:39 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.