Na Klepáku se objevilo Prokleté dítě

Autor 31 října, 2018

Klepákův mlýn se letos už poněkolikáté proměnil ve školu čar a kouzel v Bradavicích. Po jarním víkendu pro vedoucí a obou bězích tábora jsme se i o podzimních prázdninách přenesli do světa Harryho Pottera. S Harryho synem Albusem Severusem a jeho nejlepším kamarádem Scorpiusem Malfoyem jsme měli za úkol přemoci Voldemortovo dítě a zabránit návratu zla.

Protože v sobotu nám počasí příliš nepřálo, začali jsme rukodělkami. Z pěnové gumy jsme si vyrobili razítka a namalovali jsme si obrázky, které jsme následně nažehlovali na tašky. Pak déšť trochu polevil, tak jsme vyrazili do lesa, kde si každý musel najít svou jízdenku na Bradavický expres. Následně jsme se seznámili s panem Diggorym, kterému Albus a Scorpius chtěli pomoci vrátit život jeho synovi Cedrikovi. Abychom ho mohli navštívit v domově pro přestárlé kouzelníky, museli jsme projít otravným byrokratickým procesem a získat povolení od různých pracovníků, od uklízečky až po ředitele. Setkali jsme se také s jeho neteří Delphi, která se s Albusem a Scorpiusem rychle spřátelila. Večer jsme zůstali pod střechou, odkrývali jsme obrázky postav z Harryho Pottera a zahráli si divadelní licitaci, kdy jsme pantomimou předváděli slova z kouzelnického světa.

V neděli ráno jsme pomáhali hledat svědky, kteří viděli uprchlíky Albuse, Scorpiuse a Delphi. Ti se mezitím vloupali na ministerstvo kouzel a snažili se ukrást ministryni kouzel Hermioně obraceč času. Střežily jej knihy s různými hádankami, naštěstí jsme je všechny zdárně rozluštili. Po obědě jsme si zahráli hru s pomocí geocachingové aplikace Wherigo. Pomocí instrukcí v telefonu jsme nejprve získali obraceč času, následně jsme pak cestovali časem do doby konání Poháru tří kouzelníků, abychom změnili minulost a zachránili Cedrika. Na různých stanovištích jsme bojovali s drakem, potopili se do jezera, putovali labyrintem a bojovali s Voldemortem na hřbitově. Bohužel díky hrátkám s časem se nám podařilo nepěkně změnit minulost. Museli jsme tedy pomocí odposlouchávání rozhovorů odhalit chyby a napravit je.

V pondělí ráno vyšlo najevo, že Delphi je ve skutečnosti Voldemortova dcera. Unesla Albuse se Scorpiusem do doby, kdy se Voldemort pokusil zabít malého Harryho. Pomohli jsme dvěma přátelům vyslat pomocí staré deky zprávu do budoucnosti. Pak jsme si při hře Krysí války natrénovali souboje a vydali se přemoci proradnou Delphi. Což se nám nakonec společnými silami podařilo, zrádkyni jsme zajali a vrátili se do současnosti.

Tento článek byl publikován v Středa, 31 října, 2018 v 21:15 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.