Na klubovně máme novou elektroinstalaci!

Autor 24 listopadu, 2021

V klubovně máme novou elektroinstalaci! Chtěli bychom poděkovat Městu Jindřichův Hradec a Jihočeskému kraji za poskytnutí finančních prostředků na provedení této rekonstrukce.

A co vlastně celý projekt obnášel? Byla provedena rekonstrukce elektroinstalace, která byla v nevyhovujícím stavu. Původní rozvodná soustava TN-C z hliníkových vodičů byla zcela nahrazena rozvodnou soustavou TN-S s vodiči měděnými. Rozvod byl proveden povrchovými lištami s možností dodatečných úprav v případě budoucí potřeby. Do učeben i do kanceláře byly nainstalovány nové zásuvky v dostatečném počtu a vhodném rozmístění. Místo původních zářivkových svítidel v učebnách, která byla ve špatném technickém stavu, byla instalována nová úsporná svítidla Led. Bylo vyměněno osvětlení v chodbě a v prostorách sociálních zařízení. U těchto svítidel byla nově nainstalována pohybová čidla. Nové rozvody jsou pro vyšší bezpečnost dětí osazeny proudovými chrániči. Byl zrekonstruován hlavní i podružný rozvaděč. Na závěr byla provedena revize elektroinstalace.

Realizací rekonstrukce došlo k výraznému zvýšení bezpečnosti i komfortu zázemí klubovny a tím i ke zkvalitnění podmínek pro činnost s dětmi.

Tento článek byl publikován v Středa, 24 listopadu, 2021 v 22:20 a byl zařazen do složky Nezařazené. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.