Nad čerty jsme vyhráli

Autor 8 prosince, 2013

web_DSCF9190Tak jako každý rok, i letos jsme vyrazili na procházku s čerty. Tentokrát připadla na pátek 6. prosince. Venku se doslova čerti ženili, sníh a vítr nás ale od procházky neodradil. Stál totiž před námi náročný úkol: pochytat čerty, kteří uprchli z pekla, najít nejbližší pekelnou bránu a pekelníky do ní zahnat.web_DSCF9173
Tři týmy se vydaly do města, kde na různých stanovištích získávaly uprchlé čerty a zároveň indicie ke zjištění souřadnic pekelné brány. Všechny týmy byly úspěšné, našly pomocí GPS navigace pekelnou bránu a vrátily pekelníky tam, kam patří.
Po návratu do klubovny na nás čekaly buřty. Původně jsme si je chtěli opéct na ohni, v tom nám ale zabránil vítr. Naštěstí jsme měli k dispozici gril, a tak jsme si nakonec na křupavých buřtících pochutnali.
Po večeři jsme se pustili do vweb_DSCF9183ýroby placek. Vytvořili jsme hromadu placek se špendlíkem, s magnetem a se zrcátkem. Povedly se nám báječně. Pak jsme se zavrtali do spacáků a na dobrou noc si pustili film. Celý čertovský večer jsme si náramně užili.

Tento článek byl publikován v Neděle, 8 prosince, 2013 v 21:29 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.