Obnovení činnosti – schůzky

Autor 11 května, 2021

Vážení rodiče, milé děti,

přinášíme vám radostnou novinu, neboť od tohoto týdne (12. května) můžeme opět rozjet pravidelnou schůzkovou činnost. Schůzky se budou konat každou středu od 15 hodin před naší klubovnou v parčíku za gymnáziem. Samozřejmě bude nutné dodržet některá opatření a splnit pár podmínek. Podrobné informace naleznete níže v článku.

V první řadě bude prokázání bezinfekčnosti, které bude možné několika způsoby:

  • Test ze školy – patrně nejjednodušší možnost, vzhledem k tomu, že se děti pravidelně testují na přítomnost antigenu ve škole. K prokázání toho, že děti test absolvovaly stačí Čestné prohlášení zákonného zástupce, které na každou schůzky přinesete vyplněné. Čestné prohlášení si můžete stáhnout zde. Test by neměl být starší 72
  • Test z odběrového místa – pokud jste se zrovna netestovali ve škole, je možné se otestovat ve veřejném odběrovém místě (stan v nemocnici, praktický lékař) a na schůzku přijít s potvrzením o testu. Platnost PCR testu je 7 dní, u antigenního testu je to 72 hodin, tedy 3 dny.
  • Test na místě před schůzkami – pokud jste test neabsolvovali ani jednou z výše uvedených možností, můžete si udělat test určený pro samotestování (ze schváleného seznamu MZČR) na místě před konáním schůzky. V tomto případě je nutné si donést vlastní test a přijít na schůzku o 15 minut dříve.
  • Potvrzení o prodělání covidu-19 – další variantou je, že jste covid prodělali v nedávné době. V tom případě se nemusíte testovat, nicméně je nutné doložit, kdy jste měli pozitivní test a od toho data můžeme počítat 90 dní bez testování.
  • Potvrzení o očkování – u dětí zatím patrně hudba budoucnosti, nicméně i to je možnost.

Co se týče průběhu schůzek, tak budou probíhat ve venkovních prostorách v okolí klubovny. Na začátku prosíme děti, aby přišly v respirátorech/chirurgických rouškách. Dále bude záležet na aktivitách, kterým se budeme věnovat, zda je budeme moci odložit.

V případě dotazů či nejasností se na nás neváhejte obrátit.

Věříme, že všechny nesnáze překonáme a brzy se setkáme!

Tento článek byl publikován v Úterý, 11 května, 2021 v 10:10 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.