Oddílové schůzky odstartují v září!

Autor 24 srpna, 2010

Od 1. září začnou pravidelné oddílové schůzky. Čas ani místo se nemění, budeme se opět scházet v klubovně v parčíku u gymnázia (Jablonského sady) každou středu od 15 do 16.30 hodin. Těšíme se na všechny kamarády, které jsme přes prázdniny neviděli, ale i na nové tváře! A co že bude náplní schůzek?

Schůzky vedou kvalifikovaní vedoucí a instruktoři. Vždy je připraven pestrý program, který se skládá z různých her a soutěží. Zábavnou formou se učíme základní tábornické znalosti a dovednosti: uzle, ohně, práci s mapou a buzolou, morseovku a šifry, zvířata a rostliny, kulturní památky, první pomoc. Hrajeme rozmanité deskové hry a když je hezky, chodíme na hřiště a seznamujeme se s různými tradičními i netradičními sporty jako jsou ringo, frisbee, vybíjená, petangue. Vedoucí mají v zásobě i různá zpestření. V loňském školním roce jsme si například zaskákali na tanečních podložkách, zdobili jsme perníčky nebo jsme navštívili přírodovědné oddělení Domu dětí a mládeže a seznámili se s různými zvířátky.

TAKŽE NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE SE ZA NÁMI PODÍVAT!

Tento článek byl publikován v Úterý, 24 srpna, 2010 v 12:46 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.