Pod novou střechou!

Autor 26 září, 2013

20130923_143348V novém školním roce se scházíme v klubovně pod zbrusu novou střechou. Vděčíme za to Jihočeskému kraji a Městu Jindřichův Hradec.

Původní střecha klubovny se již nacházela v havarijním stavu, zatékalo do ní a potřebovala neprodleně opravit. Byla zhotovena z vlnité krytiny. Vzhledem k umístění klubovny v parku pod stromy byla tato krytina problematická zejména při pádu velkých větví.

Podařilo se nám získat prostředky ve výši 80 000 Kč z grantového programu Jihočeského kraje na Rekonstrukce, opravy a obnovu vybavení kluboven a základen subjektů z oblasti zájmové činnosti dětí a mládeže.  Město Jindřichův Hradec, které je vlastníkem budovy, poskytlo částku 159 380 Kč. Celkem vyšla rekonstrukce střechy na 239 380 Kč.

Při rekonstrukci bylo provedeno dolaťování konstrukce krovu a pobití OSB deskami o síle 22 mm, na tyto desky byla připevněna paropropustná fólie a vše bylo zakryto asfaltovým šindelem.

Chtěli bychom tímto poděkovat Jihočeskému kraji a Městu Jindřichův Hradec za to, že nám umožnily provést rekonstrukci střechy. Díky tomu se můžeme v naší klubovně dále scházet a zažívat společně další dobrodružství. Děkujeme!

Tento článek byl publikován v Čtvrtek, 26 září, 2013 v 10:22 a byl zařazen do složky Nezařazené. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.