Pohádka i laser game – tak bylo v Českých Budějovicích

Autor Prosinec 4th, 2017

První prosincovou sobotu jsme se vypravili do Českých Budějovic na setkání jihočeských pionýrských oddílů. Program jsme měli opravdu nabitý. Nejdříve nás čekalo divadelní představení Vánoce za časů našich prababiček aneb Jak se v Čechách strašívalo. Zábavnou formou jsme se dozvěděli spoustu věcí o vánočních zvycích. Kdo chtěl, mohl si některé z obyčejů vyzkoušet. Někteří třeba zjistili, že se brzy odstěhují od rodičů 😊

Po představení vtrhli do divadelního sálu čerti s Mikulášem. A protože nikdo z nás celý rok ani trochu nezlobil, dostali jsme všichni od Mikuláše štědrou nadílku. Pak pro nás byly přichystané vánoční dílničky, a tak jsme se pustili do tvoření. Vyrobili jsme si svícny, přáníčka, ozdoby, krabičky na dárky a spoustu dalšího.

Odpoledne nás čekala trocha adrenalinu. Vyrazili jsme na laser game, kde jsme se rozdělili na týmy a soutěžili proti sobě v temné aréně plné nejrůznějších skrýší a zákoutí. Když jsme se dosytosti vyřádili, prošli jsme si ještě trhy na českobudějovickém náměstí a nasáli trochu té vánoční atmosféry. A pak už jen povinná zastávka v „Mekáči“ a hurá domů. Předvánoční výlet jsme si náramně užili!

Tento článek byl publikován v Pondělí, Prosinec 4th, 2017 v 18:43 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.