Přípravný víkend na Lipolci

Autor Květen 31st, 2011

Tento článek je o poněkud odlišné akci oproti ostatním. O posledním květnovém víkendu jsme se sešli na Lipolci. Ne však s dětmi, ale pouze vedoucí a instruktoři a dolaďovali jsme přípravy na tábor! Co jsme vlastně dělali? Čtěte dál!

Někteří jsme se sešli na Lipolci už v pátek večer, jiní dorazili až v sobotu, připraveni na nabitý sobotní program.Celkem se nás sešlo okolo 20!Potom, co jsme vstali a nasnídali se , nás Léňa seznámila s řemesly pro letošní tábor. Protože jsme toho pro vás připravili mnoho nového, tak bylo potřeba je vyzkoušet. Rozděli jsme se do skupinek a šli na věc. Jak už to tak bývá, nekteří z nás byli šikovnější, někteří byli naopak nemehla:) (Přiznávám se!) S přípravou a nácvikem řemesel jsme pokračovali i po obědě. A co vás čeká? Neprozradím, ale pokud se podíváte do fotoalba, tak vám fotky mnohé napoví!

Protože v naší vedoucovské a instruktorské partě bude letos pár nováčků, bylo třeba si projít i nějaké zásady, kterými se budeme řídit. Potom přišel jeden z hlavních bodů programu a tím byla letošní táborové hry. Prozradím vám, že se v létě společně podíváme do Skotska na náročnou výpravu za dobrodružstvím, vyzkoušíme si některé nové sporty, zahrajeme si nové hry…zkrátka a dobře, máte se na co těšit!

V odpoledních a večerních hodinách jsme se také chtěli pobavit a lépe se poznat s novými tvářemi. Zahráli jsme si několik her, při dotazníkové hře jsme se o sobě dozvídali nové informace, při Žralokovi jsme byli nuceni spolupracovat aniž bychom mluvili ( viz. foto), při Sardinkách, takové opačné schovávané, jsme dokonale prozkoumali i budovu bývalé školy, která patří naší skupině, a následně po večeři jsme jsme si zahráli vtipnou hru, při níž je důležitá spolupráce náhodně vylosovaných dvojic. Poté už si každý vybral zábavu podle svého gusta, nejčastěji však deskové hry.

Ráno už nám nezbylo nic jiného, než pořádně uklidit a vyrazit domů. Každopádně akce se podle mého vydařila, do tábora zbývá necelý měsíc a všichni se těšíme, že rychle uteče!

Tento článek byl publikován v Úterý, Květen 31st, 2011 v 16:10 a byl zařazen do složky Nezařazené. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Komentáře nejsou povoleny.