Sbohem Hollywoode! – 1. běh je za námi

Autor Červenec 19th, 2016

Prvních čtrnáct prázdninových dní již uplynulo, a to znamená, že i 1. běh letního tábora Klepákův mlýn je za námi. Tentokrát jsme se vypravili do kolébky světového filmu – do Hollywoodu. A nečekalo nás nic menšího, než natočit nejlepší trhák všech dob. Průvodci nám byli pečlivý režisér, zasněný kameraman, spořivý producent a nezbytná klapka. 

V jejich doprovodu jsme si vzali to nejlepší z mnoha známých filmů – akci z Jamese Bonda, romantiku z Titaniku, něco pro děti ze Shreka, velkolepé bitvy z Pána prstenů a mnoha dalších. Nakonec se podařilo to, o co jsme usilovali, získali jsme Oscara!! A to díky poctivé práci celého štábu a všech deseti filmových studií.

Ve fotogalerii ZDE na stránkách už byly přidány fotky z posledních dvou dnů a postupně přibývají i fotky jednotlivých oddílů.

Postupně rovněž budou nahrány videa ze scének na našem Youtube kanále.

Diskutovat můžete na našich Facebookových stránkách – PS 8. března a Klepákův Mlýn.

A co nás čeká v nejbližší době? Již tradičně budeme mít stánek na jindřichohradeckém rozloučení s prázdninami – akci Město dětem, která se uskuteční v sobotu 27. srpna. Rádi vás uvidíme! Podrobnější informace zveřejníme až se akce přiblíží.

Od září se také rozběhnou pravidelné schůzky, které se konají každou středu od 15:00 do 16:30 v klubovně v Jablonského sadech (parčík mezi gymnáziem a soudem). A následovat budou i další tradiční akce – Klábosilův noční pochod, Podzimní tábor na Klepáku, Čertovská procházka, Ledová Praha a mnoho dalšího! Sledujte naše stránky a Facebook pro aktuální informace!

 

Tento článek byl publikován v Úterý, Červenec 19th, 2016 v 09:43 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.