Schůzky + Město dětem

Autor 26 srpna, 2021

Školní rok se blíží a s ním i spuštění naší pravidelné činnosti. O tom, co nás čeká, se dočtete níže v článku. Kromě toho nás můžete navštívit již tuto sobotu 28. srpna na akci Město dětem, kterou pořádá Město Jindřichův Hradec. Na našem tradičním místě u altánku pod gymnáziem si budete moct vyzkoušet některé z činností, které s námi můžete běžně zažít.

Schůzky

Pravidelné schůzky naší Pionýrské skupiny se v tomto školním roce budou konat tradičně každou středu od 15:00 do 16:30 v klubovně v Jablonského sadech (Parčík za gymnáziem). První schůzka se uskuteční ve středu 8. září.

Co se týče podmínek, tak ve venkovních prostorách není povinné využívat respirátory a v počtu do deseti osob ani ve vnitřních prostorách. Nicméně i přesto bychom chtěli požádat, aby děti měly roušku či respirátor s sebou, kdybychom museli být ve větší skupině.

Dále bude nutné doložit splnění jedné z již dobře známých podmínek, tedy zda dítě absolvovalo očkování, prodělalo onemocnění covid-19 či absolvovalo test. Změnou v tomto ohledu je opětovné uznání testů absolvovaných ve školách, a to s platností až 7 dní. Pro doložení stačí čestné prohlášení, které můžete stáhnout ZDE.

Samozřejmě je možné, že se podmínky a pravidla budou měnit, o všech změnách budeme rodiče informovat e-mailem.

Plán akcí

V současné době je samozřejmě obtížné cokoliv plánovat, nicméně zde přinášíme alespoň stručný přehled akcí, které připravujeme:

  • září/říjen – Projektový den – 3D tisk
  • 1. – 2. října – Klábosilův noční přesun
  • 16. října – O Putovní pohár Zlaté růže – závody v uzlování
  • 29. – 31. října – Podzimní tábor na Klepákově mlýně
  • listopad/prosinec – Jednodenní výlet
  • 4. – 5. února – Ledová města

Tento článek byl publikován v Čtvrtek, 26 srpna, 2021 v 21:55 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.