Schůzky + Město dětem – informace

Autor 28 srpna, 2023

Školní rok je za rohem a s ním i spuštění naší pravidelné činnosti. O tom, co nás čeká, se dočtete níže v článku. Kromě toho nás můžete navštívit již tuto neděli 3. září od 14 hod. na akci Město dětem, kterou pořádá Město Jindřichův Hradec. Na našem tradičním místě u altánku pod gymnáziem si budete moct vyzkoušet některé z činností, které s námi můžete běžně zažít.

Schůzky

Pravidelné schůzky naší Pionýrské skupiny se v tomto školním roce budou konat tradičně každou středu od 15:00 do 16:30 v klubovně v Jablonského sadech (Parčík za gymnáziem). První schůzka se uskuteční ve středu 13. září.

Těšit se můžete na hry venku i uvnitř, netradiční sporty, rukodělné činnosti, deskové hry, tábornické dovednosti a mnoho dalšího. Těšíme se na vás!

V případě zájmu o více informací můžete kontaktovat Lenku Malou na tel. 777 295 478 či e-mailu lenka.urmanova@gmail.com.

Plán akcí

Přinášíme i přehled nejbližších plánovaných akcí, který budeme průběžně doplňovat.,

  • začátek října – Klábosilův noční přesun
  • 27. – 29. října – Podzimní tábor na Klepákově mlýně
  • listopad/prosinec – Jednodenní výlet
  • 2. – 4. února – Ledová města

Tento článek byl publikován v Pondělí, 28 srpna, 2023 v 22:33 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.