Souboj mutantů na podzimním Klepáku

Autor Listopad 1st, 2016

p1000570Klepákův mlýn se na tři podzimní prázdninové dny proměnil na školu pro mutanty. A sedmdesátku pionýrů z PS 8. března J. Hradec čekal náročný výcvik pro X-meny, na jehož konci svedli bitvu se zlem.

V pátek jsme se seznámili s hlavními postavami našeho příběhu – Profesorem X, Magnetem, Wolverinem, Ropušákem, Quicksilverem a dalšími. Spolu s nimi jsme nastoupili do mutantské školy, kde jsme se zdokonalovali p1000466v různých superschopnostech. Zvládli jsme používání adamantiových drápů, naučili jsme se házet firebally, ropuším jazykem jsme trefovali cíl a ovládli jsme sílu magnetů. Ještě před setměním jsme podstoupili výcvik přežití na pustém ostrově, kdy jsme se kromě bodů pro svůj tým museli starat i o dostatek jídla a potravy a o stavbu chýší, které nás ochránily před tropickými bouřemi. Večer jsme procvičili svůj sluch a bystrost. V okolí tábora jsme podle zvuku museli najít několik stanovišť, kde jsme získali indicie. Ty jsme si museli zapamatovat a poskládat z nich správná hesla.

p1000489V sobotu nás po krátkém rozhýbání, kdy jsme hledali obrázky superhrdinů, čekalo vyrábění látkových věnců a lžiček ozdobených fimo hmotou. Pak došlo k roztržce mezi Profesorem X a Magnetem. Někteří mutanti se přidali k Profesorovi, jiní přešli na temnou stranu. Magneto se rozhodl zničit vše, co mu stojí v cestě. A tím také byla motivována další hra. Odpoledne nás čekalo překonávání pastí, které pro nás nachystal Magneto a jeho kumpáni. A také jsme si museli vydělat peníze, abychom se připravili na závěrečný souboj se zlem. Večer jsme si prověřili své telepatické schopnosti při hře Co na to Klepáci, ve které jsme se pokoušeli odhadnout, co odpovídali na záludné otázky naši kamarádi. Napínavé bylo také odkrývání obrázků superhrdinů a dalších p1000540filmových postav.

V neděli ráno jsme měli za úkol vypátrat informace o supertajné schůzce zlých mutantů. Pak jsme se šli zahřát do mlýna, kde jsme se opět věnovali řemeslům. Před obědem jsme svedli závěrečnou bitvu, ve které se nám podařilo přemoci zlého Magneta. Dobro nakonec vyhrálo a my všichni jsme si celý víkend náramně užili!

Kompletní fotogalerie k nalezení ZDE

Tento článek byl publikován v Úterý, Listopad 1st, 2016 v 13:15 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.