Tábor pro vedoucí ze světa Harryho Pottera

Autor 13 června, 2018

Tábor pro vedoucí se letos odehrával v Bradavicích, kde se bratři Seth a Richie snažili ukrást jednu z relikvií smrti.

Na začátku tábora rozdělil účastníky moudrý klobouk do čtyř kolejí (Nebelvír, Havraspár, Mrzimor a Zmijozel).

Seth a Richie na začátku dostanou nabídku za velmi slibné peníze. Musí ukrást cosi z Bradavic (kámen vzkříšení), který je ovšem hlídán. První hra byla zašifrovaná zpráva, kde se nachází letax a kudy se členové jednotlivých kolejí dostanou do Bradavic. Po odcizení kamene a zneškodnění strážného, který naše hrdiny očaroval kletbou, kvůli které museli mluvit v rýmech, se zpráva o ukradení kamene rozkřikla na ministerstvo.

Poslední den bratři obchodníkovi Karlosovi přinášejí předmět, pro který byli posláni, a zjišťují, že se jedná o kámen vzkříšení. Při předávání jsou však napadeni mozkomorem, který zabije Richieho. Seth se posléze domluví se Smrtí, že pokud mu vrátí bratra sežene náhradní duši a kámen jí odevzdá. Po souhlasu Smrti Seth vytáhne zbraň na Karlose a zabije ho. Richie vstane z mrtvých a bratři společně odcházejí.

Během krátkého tábora jsme si zahráli spousty her, ať už to byly hry běhací, či na myšlení, také se zde objevily hry stmelovací.  Nemohl chybět tradiční turnaj v ringu a večerní turnaje na mlejnici.

Všem zúčastněným chceme moc poděkovat. Příští rok se na Vás opět těšíme.

 

Napsal: Svoby

Tento článek byl publikován v Středa, 13 června, 2018 v 20:34 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.