Tábory budou!

Autor 3 června, 2020

Jak jsme avizovali již ve shrnujícím příspěvku k aktuálním opatřením a změnám, tak oba běhy letního tábora Klepákův mlýn se uskuteční. Podrobnější informace o opatřeních a změnách, které se budou týkat průběhu tábora, naleznete níže v článku.

V minulém týdnu jsme účastníkům rozesílali podrobné informace k průběhu tábora a další podklady, které budou nutné pro účast na táboře. Pokud vám dokumenty doposud nedorazily a jste na tábor přihlášeni, kontaktujte nás na e-mailové adrese 8brezna@gmail.com, abychom situaci co nejdříve vyřešili.

Jednou ze zásadních změn, které se týkají našich táborů je změna začátku 2. běhu, který začíná až v neděli 19. června. K posunu došlo z důvodu nutné kompletní desinfekce táborové základny po skončení 1. běhu.

Dále došlo k navýšení ceny za tábor (300 Kč pro 1. běh, 200 Kč pro 2. běh). Důvodem je nárůst výdajů, které budeme muset učinit v souvislosti s nutností dodržovat přísnější hygienická opatření. Věříme, že situaci pochopíte a nebude překážkou pro účast na táboře.

Na táboře bude zajištěn dostatek mýdel, desinfekčních prostředků na mytí rukou a jednorázových papírových ručníků. Personál tábora zajistí pravidelné desinfikování společných prostor tábora (WC, umývárny, jídelna). Při přípravě a výdeji stravy budou dodržována zpřísněná hygienická opatření – roušky, rukavice, pláště.

Dalším opatřením, které se dotkne rodičů a účastníků tábora, je zrušení návštěvního dne a zákaz všech návštěv v táboře. Rodiče rovněž nebudou moci vstoupit do prostor tábora při předání a převzetí dětí.

Další opatření a instrukce pro rodiče jsou součástí zasílaných dokumentů.

I přes výše uvedená opatření věříme, že si tábor všichni společně užijeme a děti si opět užijí celou řadu nezapomenutelných zážitků, naučí se nové dovednosti, poznají nové kamarády a utuží přátelství stávající. Za pár týdnu na viděnou!

Klepákův mlýn

Tento článek byl publikován v Středa, 3 června, 2020 v 20:32 a byl zařazen do složky Pozvánky. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.