Velikonoce na Kle… vlastně na Jamajce

Autor 18 dubna, 2022

Někteří lidi nevěří, že jamajskej bob zvítězí!!! Ano, o velikonočních prázdninách jsme vyrazili na Jamajku. Tedy ne na tu opravdovou, Jamajku jsme si udělali z Klepáku. A celé tři dny jsme pomáhali posádce prvního jamajského bobu připravit se na olympijský závod.

Počasí bylo sice na hony vzdálené karibskému teplíčku, my jsme se ale nedali. Nejprve si každý z pěti oddílů vytvořil bojový pokřik a získal šťastné vejce, které jsme museli opatrovat a mít stále u sebe. Sehnali jsme posádku, dali dohromady potřebné peníze na cestu, prošli tvrdým tréninkem a střetli se se soupeři. Nechybělo ani naše oblíbené tvoření, tentokrát jsme si vyrobili látkové náramky a zvířátkové květináče.

Průběžně jsme získávali dílky skládačky, ze které jsme nakonec sestavili bobovou dráhu. Přestože se naše posádka nakonec v ledovém korytě z bobu vyklopila, nevzdala to a bob za velkých ovací všech fanoušků dopravila do cíle. Hurááááá!

Tento článek byl publikován v Pondělí, 18 dubna, 2022 v 21:30 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.