Výlet do Houbového parku

Autor Červen 10th, 2018

Druhou červnovou sobotu jsme vyrazili na výlet do Houbového parku v nedaleké Roseči. Kousek jsme se svezli autobusem a zbylých pár kilometrů jsme si udělali příjemnou procházku lesem. Cesta nám hezky utíkala, děti se střídaly v tlačení kočárků s nejmenšími výletníky a za chvíli už jsme vstupovali do Houbového parku.

Tady jsme se rozdělili do týmů a vyrazili plnit úkoly. Přemohli jsme draka, vyšplhali po laně, svedli souboj s rytíři, vykopali zkameněliny na archeologickém nalezišti. Po celém areálu jsme hledali obrázky s čísly, abychom se dopočítali k výsledku, který nás dovede k pokladu. Prošli jsme si také bosonohou stezku, kde jsme si bez bot vyzkoušeli, jak příjemná je chůze po různých površích.

Po splnění všech úkolů a obdržení zasloužené odměny jsme si opekli buřty a pak jsme si ještě na památku nabarvili sádrové houbičky. A pak už hurá domů. Výlet se vydařil a v Houbovém parku jsme určitě nebyli naposled.

Tento článek byl publikován v Neděle, Červen 10th, 2018 v 19:14 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.