Z Klepáku se stal Gotham

Autor 5 listopadu, 2019

Klepákův mlýn se letos o podzimních prázdninách proměnil v Gotam City, které po nocích ochraňují jeho bdělí strážci Batman a Robin.

V sobotu jsme se po rozdělení do oddílů dozvěděli, že z Arkhamské léčebny utekl vyšinutý Joker a chystá se terorizovat celé město. Nejprve j sme proto zprovoznili batsignál pro přivolání Batmana s Robinem, dále jsme jeli na místo činu do léčebny, kde jsme vyslýchali ostatní pacienty. To nemělo zrovna moc úspěchu.

V neděli jsme den nastartovali prohledáním Jokerovy cely, kde jsme hledali stopy. Dále jsme vyráběli protilátky proti chechtavému plynu, který Joker vypustil do ovzduší Gotham City. Z toho důvodu jsme si také zkusili, jaké to je, když u nás propuknou jeho vedlejší účinky a každý musel projít trasu s určitou chorobou, než naše vyrobené protilátky zabraly. Batmana a Robina poté pomocí lsti s Harley Quinn Joker zajal a prodával je na aukci veškeré spodině kriminality jako živé trofeje. Odkoupil je velitel ligy zabijáků Ra’s Al Ghul a odvedl si je do svého sídla.

Batsignál

V pondělí jsme ještě prožili těžký život u Ra’s Al Ghula, když dával našim hrdinům náročné a kruté úkoly. Batman se s Rasem nakonec domluvil, že mu donese živého Jokera, výměnou za sebe a Robina. Proto se vydal zpět do Gotham City, kde svedl krutý boj s Jokerem, kterého se mu nakonec podařilo polapit a vyměnit za svého parťáka. Vše dopadlo dobře. Následovalo vyhlášení výsledků, všemi oblíbený úklid a už zbývala jen cesta zpět do reality.

Mimo příběh jsme se pustili i do manuálního vzdělávání. První řemeslo byly lampionky z pet lahví a druhé byly káči z pyssla korálků.

Oproti loňskému roku nám počasí vyšlo mnohem lépe, obešli jsme se bez zranění a máme další skvělé zážitky k vyprávění. Příští rok to vyjde jistojistě zase.

Napsal: Michal

Tento článek byl publikován v Úterý, 5 listopadu, 2019 v 23:10 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.