Zombie apokalypsa aneb tábor pro vedoucí

Autor Květen 16th, 2017

O prodlouženém víkendu 5-8. května jsme již druhý rok uskutečnili tábor pro vedoucí a instruktory na Klepákově mlýně. Letošní téma byl počátek a průběh zombie apokalypsy, který s sebou nesl bodované hry pro oddíly, ale také hry, které měly za úkol více sblížit náš kolektiv. Počasí bylo až na pár chvil příznivé, ale neobešlo se i bez deště. Avšak při takové apokalypse si člověk musí poradit za každé situace.

V příběhu jsme se dozvěděli, že neurochirurg Drake Ramoray léčil pacienty s podivně rychle rostoucími nádory mozku. Zkusil proto svůj vlastní experiment a podával pacientům lék, který měl nádory zničit. Vše se ale seběhlo trochu jinak. Lék v organismu zmutoval a změnil pacienty v krvelačné a nemyslící. Po pár kousancích pracovníků nemocnice se nákaza začala šířit po světě dominovým efektem.

Po celý průběh tábora se také na mlýně hledaly stránky z doktorova deníku, které nám více umožnily dostat se do děje. Potrénovali jsme naši mysl především v šifrovacích hrách, ale také kondičku, která se nejvíce projevila při náhlém pochodu do Studené bez vody, při pálivém sluníčku a bez přípravy na cestu.

Apokalypsu jsme však úspěšně a bez zranění zvládli a co je důležitější, stmelila nás jako silnější partu.

Napsal Michal Filip

Tento článek byl publikován v Úterý, Květen 16th, 2017 v 18:18 a byl zařazen do složky Akce. Můžete sledovat odpovědi na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 čtečky. Both comments and pings are currently closed.

Komentáře nejsou povoleny.